some text

Elizabeth olsen jest gotowa popełnić kilka błędów

 

Cholera!” Elizabeth Olsen wzdycha do siebie – w sposób rozdrażniony, to jest ostatnia rzecz, której dziś potrzebuję – po drugiej stronie naszej rozmowy telefonicznej. Ma na to tylko 27 minut wywiad podczas przerwy na lunch, wyjaśnia, a jej butelka wody właśnie wtoczyła się pod samochód, a teraz próbuje ją złapać.

➡️➡️➡️Read more: https://band.us/band/88794620/post/3

Zegar tyka — do 26 minut, potem do 25 — ale nie jestem zbyt zdenerwowany. Jest to moment, z którym można się utożsamiać i to jest rodzaj ogólnej atmosfery Olsena. Na planie sesji zdjęciowej InStyle, ona mnie trochę tej dziewczyny z liceum – tej, która była fajna, ale wciąż przyjaźni się ze wszystkimi. Na chwilę możesz zapomnieć, że aktorka jest spokrewniona z mega-sławnymi bliźniakami, gwiazdami filmów Marvela (oraz nadchodzącym programem telewizyjnym WandaVision) lub jest producentem wykonawczym jej serii Facebook Watch, Sorry For Your Loss , w którym gra również główną rolę.

Ten ostatni kredyt jest powodem, dla którego rozmawiamy. Ostatnio godzinami szlochałem do telefonu, oglądając prawie dwa sezony Olsen jako Leigh, młoda kobieta przeżywająca wiele etapów żałoby po śmierci męża. Nie jest to do końca beztroski serial, ale jest kilka zabawnych momentów i skomplikowanych (ale bardzo atrakcyjnych) historii miłosnych.

➡️➡️➡️Read more: https://padlet.com/polskieubrania5/Ubrania/wish/2285085950

„Naprawdę chcieliśmy skupić się na najmniejszych momentach pierwszego sezonu” – wyjaśnia Olsen, przypominając mi, jak Leigh kłóciła się o powrót do pracy lub świętowanie jej urodzin. „Ale w drugim sezonie chcieliśmy, aby Leigh zaczął w innym miejscu. Rzeczą, nad którą naprawdę chciałem pracować z Kitem [Steinkellner, scenarzystą i twórcą serialu], było to poczucie rozpędu i napędu do przodu. podejmuj większe ryzyko i popełniaj większe błędy”.

 Niewiarygodna Kaitlyn Dever
Jako ktoś, kto jest w pełni pochłonięty programem – który jest obecnie w drugim sezonie; nowy odcinek ukazuje się w każdy wtorek — mogę śmiało powiedzieć, że jest wiele momentów wartych wdechu. Ryzyka i błędów, zwłaszcza po stronie Leigha, jest mnóstwo.

PŁASZCZ I BUTY GABRIELA HEARST. ZDJĘCIE: EMMA ANDERSON.

➡️➡️➡️Read more: https://linktr.ee/polskieubrania

Nie było jednak błędem, że Olsen pracował za kamerą w serialu, a nie tylko przed. Podczas naszej rozmowy długo opowiada o tym doświadczeniu — jak bardzo lubi być częścią procesu twórczego, od pierwszego szkicu do końcowego cięcia; jak w końcu jest wystarczająco pewna siebie, by wyrażać szczere opinie; jak czuje, że dodaje wartość. Ludzie prawdopodobnie pomyślą, że to nudne, mówi mi, ale miło jest słyszeć, jak oddana i pełna pasji jest gwiazda.

„To jest wyczerpujące i nie ma weekendów” – dodaje, przeglądając swój harmonogram, który trwa 10 miesięcy (w przeciwieństwie do czterech, które potrzeba na filmowanie). „Nie chodzi tylko o zapamiętywanie linijek lub studiowanie postaci. Starasz się, aby pewne kontury brzmiały dobrze przez trzy odcinki od teraz, albo żeby szkice wyglądały dobrze, albo edycje. Robisz notatki na ten temat. po prostu zostać aktorem, ale to naprawdę satysfakcjonujące”.

Jednak pomimo zamiłowania Olsen do swojej pracy, nie jest typem, który spędza godziny przed telewizorem.

„Oglądam dużo sportu, bo jest jesień i sport jest cały czas w toku” – mówi, szokując mnie, gdy pytam, jakie programy jej się podoba. Mimo to Olsen lubi dobrą zabawę. „Oglądałem The Sopranos, ale musiałem zrobić sobie przerwę, ponieważ przyprawiało mnie to o koszmary. I pożerałem Killing Eve i Fleabag.

Następnie pyta, czy kiedykolwiek słyszałem o Riverdale (mam), ujawniając, że w jakiś sposób właśnie dowiedziała się, że istnieje.

„Nigdy tego nie oglądałem, po prostu wiem, że to rzecz. I najwyraźniej to też jest bardzo duża rzecz”.

Oczywiście każda rozmowa z Olsenem musi zawierać rozmowę o modzie. Aktorka określa swój styl na co dzień jako męski i oversize.

➡️➡️➡️Read more: https://www.instapaper.com/p/Polskieubrania

„Sukienki sprawiają, że czuję się trochę śmiesznie. „Po prostu lubię, gdy wszystko jest naprawdę łatwe i wygodne. Nic wybrednego. Nie lubię ubrań zwracających uwagę na ciało”.

Strój, który ma na sobie podczas naszej rozmowy — „czarne bawełniane spodnie oversize, czarny guzik i pantofelki” — jest tym, co uważa za swój wymarzony look.

„Czuję się bardzo komfortowo, ale nie wyglądam niechlujnie. Wyglądam, jakbym miał punkt widzenia i opinię”.

Order a unique copy of this paper
(550 words)

Approximate price: $22

Place Order
Basic features
 • Free title page and bibliography
 • Unlimited revisions
 • Plagiarism-free guarantee
 • Money-back guarantee
 • 24/7 support
On-demand options
 • Writer’s samples
 • Part-by-part delivery
 • Overnight delivery
 • Copies of used sources
 • Expert Proofreading
Paper format
 • 275 words per page
 • 12 pt Arial/Times New Roman
 • Double line spacing
 • Any citation style (APA, MLA, Chicago/Turabian, Harvard)

Our guarantees

We value our customers and so we ensure that what we do is 100% original..
With us you are guaranteed of quality work done by our qualified experts.Your information and everything that you do with us is kept completely confidential.

Zero-plagiarism guarantee

The Product ordered is guaranteed to be original. Orders are checked by the most advanced anti-plagiarism software in the market to assure that the Product is 100% original. The Company has a zero tolerance policy for plagiarism.

Read more

Free-revision policy

The Free Revision policy is a courtesy service that the Company provides to help ensure Customer’s total satisfaction with the completed Order. To receive free revision the Company requires that the Customer provide the request within fourteen (14) days from the first completion date and within a period of thirty (30) days for dissertations.

Read more

Privacy policy

The Company is committed to protect the privacy of the Customer and it will never resell or share any of Customer’s personal information, including credit card data, with any third party. All the online transactions are processed through the secure and reliable online payment systems.

Read more

Fair-cooperation guarantee

By placing an order with us, you agree to the service we provide. We will endear to do all that it takes to deliver a comprehensive paper as per your requirements. We also count on your cooperation to ensure that we deliver on this mandate.

Read more

Calculate the price

550 words
We'll send you the first draft for approval by September 11, 2018 at 10:52 AM
Total price:
$26
The price is based on these factors:
Academic level
Number of pages
Urgency